Wethouder Bert Nederveen zet vrijwilligers voetbalvereniging VeV’67 in het zonnetje

Hoewel de ‘Dag van de Vrijwilliger’ al in december was, is waardering het hele jaar door belangrijk. Daarom bracht wethouder Bert Nederveen afgelopen vrijdag een bezoek aan voetbalvereniging VeV’67 om de vrijwilligers van de vrijdagochtendploeg in het zonnetje te zetten.

Tijdens het bezoek overhandigde wethouder Bert Nederveen een oorkonde en nam hij taart mee voor bij de koffie, als blijk van dank voor hun inzet. De vrijdagochtendploeg bestaat uit mannen en vrouwen die zich wekelijks inzetten voor het onderhoud van de velden en het schoon en netjes houden van de kantine. Hun werk is van grote betekenis voor de vereniging en zorgt ervoor dat sporters en bezoekers gebruik kunnen maken van een goed verzorgd terrein.

VeV’67 draait net als vele andere verenigingen op vrijwilligers. Naast de vrijdagochtendploeg zijn er nog 11 commissies actief. Tegelijkertijd blijft het vinden van nieuwe vrijwilligers een uitdaging. Zo zijn er nog vrijwilligers nodig voor de kantine. Meer informatie over deze vacature staat op de website van VeV ‘67.