De onderstaande politieke partijen doen met deze lijstnummering mee aan de Provinciale Statenverkiezingen op 15 maart. Hier vindt u per partij de officiële kandidatenlijst en een verwijzing naar de website met het partijprogramma.

1. GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Hoorn, M.K. (Melissa Kashiku)

Groningen

2

Siersema - Orsel, H.T. (Nadja)

Stadskanaal

3

Bennett, S. (Stephanie)

Groningen

4

de Boer, B. (Bas)

Groningen

5

Meendering, H.A. (Hendri)

Bourtange

6

van Loenen, J. (Jan)

Leek

7

Ebeltjes, G.H. (Gerie)

Veendam

8

Feitsma, A.J. (Aartjan)

Leek

9

Hut, J.T. (Jeroen)

Haren Gn

10

Roelfszema, J.E. (Jannieke Elisabeth)

Appingedam

11

ten Veen, R.C. (Rianne)

Veendam

12

Meijering, M.J.R. (Maarten)

Groningen

13

Huizinga, I.J.V. (Ivan)

Groningen

14

Hofstra, N.M. (Benjamin)

Groningen

15

Struiving, E.E. (Els)

Groningen

16

Koppenol, H.M. (Hilbert)

Groningen

17

Lanting, R.M.J. (Roelof)

Haren Gn

18

Drent, F. (Floris)

Groningen

19

Falke, J.N. (Nico)

Oudeschans

20

Folkerts, F.T. (Femke)

Groningen

21

Peters, G.H. (Niek)

Bedum

22

Martens, I. (Ilse)

Groningen

23

Penninga, G.J. (Gabe)

Roodeschool

24

Veeman, L. (Sam)

Groningen

25

Knevelman-Hulshof, H. (Elly)

Nieuwe Pekela

26

Steenhuis, G. (Gerda)

Groningen

27

Wessels, J. (Jan)

Boerakker

28

Langbroek, A.J.M. (Aart Jan)

Winschoten

29

Blaauw, M.N. (Musetta)

Groningen

30

van Hoorn, J. (Jeffry)

Groningen

31

de Bruine, A.F. (Frederiek)

Groningen

32

Post, M.H.

Muntendam

33

Lueks, C. (Kees)

Stadskanaal

34

Douma, F.A. (Femke)

Groningen

35

Dewnarain, R.A. (Roshano)

Hoogezand

36

Verheggen, V.H. (Valérie)

Winschoten

37

Miedema, H. (Harrie)

Groningen

38

Dewnarain, A.L. (Arlette)

Hoogezand

39

van der Ploeg, W. (Wiebe)

Warfhuizen

40

Middelhuis, S.J.M. (Sophie)

Groningen

41

Hoomoedt, E. (Eize)

Sellingen

42

KleinJan-Uneken, A.B. (Annemiek)

Aduard

43

Schipper, D.P. (Erik)

Oude Pekela

44

Smits, A.M. (Anne Marie)

Pieterburen

45

Bakker, H.A. (Henk)

Briltil

46

Wijnja, M. (Mirjam)

Groningen

47

Broeksma, P.E. (Philip)

Groningen

48

Chakor, G. (Glimina)

Groningen

49

Nolles, A.J. (Arjen)

Schouwerzijl

50

Homan, N. (Nienke)

Groningen

Naar de website van GROENLINKS(externe link)

2. Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

2

Roemers, P. (Pascal) (m)

Adorp

3

Stolk, E. (Eugenie) (v)

Winsum

4

da Silva Pinto, S.D. (Sandra) (v)

Groningen

5

Loopstra, J.P. (Jan Pieter) (m)

Groningen

6

Joling, R. (Richart) (m)

Ter Apel

7

Honselaar, S.P. (Stijn) (m)

Groningen

8

van Duren, J. (Anja) (v)

Muntendam

9

Boer, A.R. (Ard) (m)

Noordhorn

10

Kolthof, D. (Danny) (m)

Groningen

11

Brouwer, H. (Harm) (m)

Feerwerd

12

de Raad, Y. (Yvette) (v)

Veendam

13

den Haring, I. (Isolde) (v)

De Wilp

14

Schuiling, L.M. (Lammie) (v)

Haren Gn

15

Engelen, S. (Sander) (m)

Groningen

16

Greven, F. (Fred) (m)

Scheemda

17

Tepper, J. (Josh) (m)

Wildervank

18

Dieters, L.A. (Bert) (m)

Appingedam

19

Broekhuizen, L.K. (Laura) (v)

Winschoten

20

de Jong, S. (Siepie) (v)

Tolbert

21

Schollema, B. (Bé) (m)

Middelstum

22

Wagenaar, J.C.J. (Jan Chris) (m)

Garrelsweer

23

Nijgh, J. (Jordi) (m)

Stadskanaal

24

van der Veen, T. (Thea) (v)

Hoogezand

25

Visser, R. (Romke) (m)

Winsum

26

Engelkens, G. (Gert) (m)

Winschoten

27

Grimbergen, A.M.A. (Ans) (v)

Veendam

28

van Dijk, J. (Jouke) (m)

Groningen

29

Bloemhoff, C.E. (Carine) (v)

Groningen

30

Nijboer, H. (Henk) (m)

Groningen

Naar de website van Partij van de Arbeid(externe link)

3. Forum voor Democratie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Epema, J.L.

Groningen

2

ter Meulen, T.

Veendam

3

Smid, K.

Groningen

4

Brugge, I.

Groningen

5

de Kruif, M.J.

Noordwijk

6

Velt, R.

Muntendam

7

Mollema, M.

Zuidhorn

8

Schriemer, R.

Musselkanaal

9

Meerema, H.L.

Groningen

10

Winkelaar, K.P.G.H.

Groningen

11

van Heiningen, J.P.

Westerlee

12

Bonninga, E.

Groningen

13

Hadderingh, B.S.T.

Almere

14

Osseweijer, D.

Vries

15

van Houwelingen, P.

's-Gravenhage

Naar de website van Forum voor Democratie(externe link)

4. ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hamster, H.J. (Johan) (m)

Scheemda

2

Geijtenbeek, F.B. (Fredric) (m)

Noordlaren

3

Donker-van der Vinne, T.M. (Margriet) (v)

Garrelsweer

4

Hoogers, D.J. (Dick) (m)

Zuidhorn

5

Steenbergen, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Delfzijl

6

de Boer-Barten, W. (Willie) (v)

Winschoten

7

Sterenborg, N. (Nanne) (m)

Onstwedde

8

Oudman, A.G. (Antrude) (v)

Groningen

9

Boerée, D. (Daan) (m)

Groningen

10

Janszen, V.G.P. (Vincent) (m)

Delfzijl

11

Wierenga, K.L. (Klaas) (m)

Zuidhorn

12

Berends, T. (Theo) (m)

Onnen

13

Nanninga, K.G. (Klaas) (m)

Zoutkamp

14

Havinga-Rook, A.H. (Arina) (v)

Briltil

15

van der Heide, F. (Frits) (m)

Onstwedde

16

Dijkstra-Helmholt, J.M.L. (Jacquelien) (v)

Niezijl

17

Boer, K. (Klaas) (m)

Siddeburen

18

Kerstholt, P.A.C.H.M. (Peter) (m)

Haren Gn

19

Bolt, G.J. (Gert Jan) (m)

Scheemda

20

Berghuis, H.K. (Karina) (v)

Zuidhorn

21

Elzen, R. (Ronald) (m)

Onstwedde

22

Siegers-Wesselink, K. (Kirsten) (v)

Oostwold

23

de Goede, P.M.J. (Jewan) (m)

Winsum

24

Sluiter, K. (Karl) (m)

Winschoten

25

Drenth, L. (Lotte) (v)

Groningen

26

Nederveen, H. (Bert) (m)

Kommerzijl

27

de Vries-Doornbos, M.T. (Meike) (v)

Musselkanaal

28

Klamer, D.J. (Dirk) (m)

Veendam

29

Metscher, M.T. (Marco) (m)

Sappemeer

30

Doesburg-Kugel, T.G. (Therèse) (v)

Bedum

31

Vogel, J.H. (Jannie) (v)

Leens

32

Bos, J.J. (Jan) (m)

Loppersum

33

Gijzen, J.W. (Conny Claire) (v)

Groningen

34

Doorn-Groenveld, L. (Lucy) (v)

Lauwersoog

35

Oostland, M.I. (Marleen) (v)

Veelerveen

36

van der Veen, J. (Jelmer) (m)

Stadskanaal

37

Geertsema, K.M. (Kees) (m)

Winsum

38

Sabanga, S. (Sebastien) (m)

Delfzijl

39

van der Born, R.H. (Rinze) (m)

Haren Gn

40

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

Naar de website van ChristenUnie(externe link)

5. Socialistische Partij (SP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Bakker, H. (Agnes) (v)

Groningen

2

Feenstra, F. (Fenna) (v)

Garrelsweer

3

van der Wijk, N.H.F. (Niels) (m)

Ten Boer

4

Huisman, J. (Jurrie) (m)

Groningen

5

Hensen, H.H. (Henk) (m)

Oude Pekela

6

Lesman-Veenstra, J. (Joke) (v)

Hoogezand

7

Bootsma, M.M. (Marieke) (v)

Bedum

8

Hannemann, P. (Peter) (m)

Niezijl

9

Veenstra, L. (Lian) (v)

Veendam

10

Dijk, J. (Jaap) (m)

Groningen

11

Klaassens, I. (Ida) (v)

Hoogezand

12

Bolderman, L. (Linda) (v)

Winschoten

13

de Greef, B. (Bob) (m)

Groningen

14

Schoonewille, A.D. (Angelique) (v)

Veendam

15

Frenaij, C.M. (Kees) (m)

Groningen

16

Schoo-Schipper, M. (Marlies) (v)

Vriescheloo

17

Boskers, T. (Teun) (m)

Oude Pekela

18

Orsel, W. (Wim) (m)

Stadskanaal

19

Heles, A. (Azza) (v)

Groningen

20

Eliëns, M.I. (Monika) (v)

Groningen

21

Boltjes, H.B. (Robin) (m)

Scheemda

22

Velleman, P.T. (Kim) (v)

Appingedam

23

Mijnals, N.F. (Nadia) (v)

Groningen

24

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

25

Swagerman, C. (Kees) (m)

Haren Gn

26

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

27

Eikenaar, E. (Eelco) (m)

Haren Gn

28

Mastenbroek, J.H. (Jan Hein) (m)

Lucaswolde

29

Dijk, J.P. (Jimmy) (m)

Groningen

30

Beckerman, S.M. (Sandra) (v)

Groningen

Naar de website van Socialistische Partij(externe link)

6. VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wulfse, E.M. (Mirjam) (v)

Groningen

2

Bennema, E.J. (Erik Jan) (m)

Groningen

3

Brilstra, W.S. (Willemijn) (v)

Groningen

4

Hiemstra, J.J. (Jelmer) (m)

Groningen

5

van der Kamp, F.N. (Francis) (v)

Rottum

6

Wendel, H. (Hilde) (v)

Groningen

7

Miesen, M.K.R. (Madà) (m)

Groningen

8

Havinga, T.K. (Teun) (m)

Groningen

9

Bakker, N. (Nico) (m)

Pieterburen

10

Meijer, D.J. (David Jan) (m)

Groningen

11

Kuper, M. (Marnix) (m)

Stadskanaal

12

van der Aa, J.J.E. (Jasper) (m)

Groningen

13

Vonck, P.G. (Peter) (m)

Sauwerd

14

van der Zee, F.P. (Folkert) (m)

Kloosterburen

15

Braham, S.R. (Steven) (m)

Groningen

16

Steijnis, J.W. (Job) (m)

Blauwestad

17

Miltenburg, R. (Rutger) (m)

Groningen

18

Mulder, E. (Eduard) (m)

Delfzijl

19

van Keulen, J.M. (Joost) (m)

Groningen

20

Kamminga, R.J. (Roelien) (v)

Zuidbroek

21

Krebbeks, S. (Sjors) (m)

Groningen

22

Waal-van Seijen, A.A. (Attje) (v)

Ulrum

23

Meertens, M. (Mandy) (v)

Winschoten

24

Pijlman, M. (Martin) (m)

Winsum

25

Leuning, S.R. (Sander) (m)

Winschoten

26

van Voorst, D.P. (Daan) (m)

Groningen

27

Hartman-Togtema, O.G. (Olga) (v)

Zevenhuizen

28

Uilenberg, V. (Vera) (v)

Bedum

29

Buigel, K.R.P. (Klaas) (m)

Ter Apel

30

Boxmeer, R.C. (Ritchy) (m)

Delfzijl

31

Nienhuis-Roebroek, A.M. (Annemarie) (v)

Uithuizen

32

Huizing, B.J. (Bert-Jan) (m)

Zeerijp

33

Sijpkens-Luitjens, A.I. (Anneke) (v)

Eenrum

34

Oosterhof, Z. (Zwanet) (v)

Zevenhuizen

35

Haasken, W. (Wim) (v)

Scheemda

36

van der Laan, J.R. (Jan) (m)

Lettelbert

37

ten Brink, H.G. (Gerard) (m)

Baflo

38

de Vries, G. (Geeske) (v)

Groningen

39

Betten, J. (Jeroen) (m)

Zevenhuizen

40

Jacobs-Setz, I. (Ietje) (v)

Haren Gn

41

Versluis, M. (Max) (m)

Hoogezand

42

Neef, R.C.E. (Eric) (m)

Groningen

43

Rutte, A.C.L. (Arno) (m)

Groningen

44

Vulpes, M.J. (Marjolein) (v)

Hellum

Naar de website van VVD(externe link)

7. CDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Wit, R.W. (Robert) (m)

Groningen

2

Rutgers-Swartjes, K. (Kristel) (v)

Bedum

3

Bergsma, J. (Jesper) (m)

Westeremden

4

van Gulik, E.D. (Daan) (m)

Groningen

5

den Hertog-Fluks, A.M. (Alma) (v)

Luddeweer

6

Raangs, E.W. (Bert) (m)

Appingedam

7

Veenstra, G. (Geertje) (v)

Den Horn

8

Naaijer, S. (Simeon) (m)

Winschoten

9

Joustra, M. (Marnick) (m)

Appingedam

10

Blaauw, A. (Aike) (m)

Stadskanaal

11

Jaspers, V.G. (Viktor) (m)

Groningen

12

de Vries, R. (Reinder) (m)

Delfzijl

13

Gjaltema-van der Laan, R.J. (Reinette) (v)

Marum

14

van Kleef-Schrör, A.G. (Truus) (v)

Zuidbroek

15

Heidekamp-Prins, M. (Marjan) (v)

Vlagtwedde

16

Sijbrandij, Y. (Ymte) (m)

Aduard

17

Oppewal, F. (Feike) (m)

Nieuwe Pekela

18

van Bostelen, T.M. (Tim) (m)

Nieuwolda

19

Kuper, H.J. (Harm Jan) (m)

Vlagtwedde

20

Drent-Sinot, G.E.M. (Ingrid) (v)

Veendam

21

Prins, P. (Pier) (m)

Middelstum

22

Drenth, E. (Erik) (m)

Hoogezand

23

Berghuis, K.P. (Kor) (m)

Kloosterburen

Naar de website van CDA(externe link)

8. Groninger Belang

Nr

Naam

Woonplaats

1

Schmaal, A. (Bram) (m)

Wildervank

2

Bakker, E.J.M. (Eric) (m)

Kantens

3

Zondag, E.J.M. (Lies) (v)

Veendam

4

de Grooth, D.J. (Han) (m)

Blauwestad

5

Lamberst, R. (Richard) (m)

Leek

6

Pots, D. (Dennis) (m)

Veendam

7

Kąklewska, S. (Suzanne) (v)

Groningen

8

van Mannekes, J.J. (Jaap) (m)

Nieuwe Pekela

9

Mooijman, T.M. (Trevor) (m)

Veendam

10

Manning, G.P. (Petra) (v)

Nieuwe Pekela

11

den Os, M. (Marcel) (m)

Groningen

12

Stulp, E.K.H. (Edward) (m)

Spijk

13

Sijbolts, A. (Amrut) (m)

Groningen

14

Akkerman-Ritsema, G.H. (Geke) (v)

Harkstede

15

Lenting, E.H. (Liesbeth) (v)

Siddeburen

16

van der Velde, H. (Henk) (m)

Bedum

17

Sloot, M.J. (Mariska) (v)

Haren Gn

18

Yozgat, F. (Fatih) (m)

Delfzijl

19

Atema, J. (Jochem) (m)

Groningen

20

Kuiper, A. (Albert) (m)

Blauwestad

21

Zwiers, H. (Harma) (v)

Stadskanaal

22

Huizenga, A. (Bert) (m)

Veendam

23

Sissingh, U. (Uno) (m)

Groningen

24

Mulder, K. (Kick) (m)

Bedum

25

Zweerts de Jong, M.G. (Martine) (v)

Veendam

26

Elders, L.S.A. (Leona) (v)

Oude Pekela

27

Boersma, N. (Nick) (m)

Delfzijl

28

Venema, E. (Erwin) (m)

Bedum

29

Knot, C.A. (Christel) (v)

Veendam

30

Dijkhuis, M. (Maria) (v)

Winschoten

31

Kupers, H.C. (Ellen) (v)

Oude Pekela

32

Musch, G. (Grietje) (v)

Winschoten

33

Pultrum, L.T. (Lutske) (v)

Groningen

34

Klein, S.A. (Sandra) (v)

Winschoten

35

Reinders, G.J. (Geert Jan) (m)

Loppersum

36

Loots, H.H. (Herman) (m)

Muntendam

37

Blink, P. (Petra) (v)

Loppersum

38

Wijnalda-Westerhof, A.A. (Anneke) (v)

Marum

39

Menger, Y.P. (Yaneth) (v)

Groningen

40

Mellies, J. (Jur) (m)

Stadskanaal

41

Poucki, I. (Iwan) (m)

Appingedam

42

Warink, J.C. (Hans) (m)

Loppersum

43

Koudijs, S.D.K. (Saman) (m)

Delfzijl

44

Schmaal, H.J. (Henk Jan) (m)

Veendam

45

Haze, H. (Hans) (m)

Hoogezand

46

Dijkhuis, E. (Eltjo) (m)

Uithuizen

47

Kupers, G.A. (Lex) (m)

Oude Pekela

48

Ploeger, M. (Markus) (m)

Meeden

49

Klein, G.A. (Ger) (m)

Winschoten

50

Nienhuis, J.F. (Jaap) (m)

Usquert

Naar de website van Groninger Belang(externe link)

9. D66

Nr

Naam

Woonplaats

1

Claassen, S. (Sander)

Haren Gn

2

Benjamins-van Oudheusden, P.H. (Paula)

Groningen

3

Elshof, J.B.G. (Jurgen)

Groningen

4

Buigel, F. (Floor)

Groningen

5

Wójcik, K.F. (Kevin)

Winschoten

6

de Boer, J.H. (Arjan)

Groningen

7

Voorneveld, B. (Bob)

Meerstad

8

Lodewijk, G.W. (Gerlof)

Groningen

9

Boersma, D.I. (Denny)

Tolbert

10

Geertsma, Z. (Zerline)

Groningen

11

van Niejenhuis, F.H.J. (Frank)

Farmsum

12

Visser, M. (Menno)

Haren Gn

13

Stam, E.D. (Ernst)

Groningen

14

Fennis, T.S. (Toine)

Hoogezand

15

Schiphuis, H.A.N. (Han)

Noordhorn

16

Dijkhuis, T. (Tim)

Roodeschool

17

Booms, L.D. (Lucas)

Groningen

18

Pleizier, E.R. (Esther)

Zuidwolde

19

van der Laan, E.H.C. (Erik)

Marum

20

Visser, R. (Rob)

Groningen

21

de Jong, B. (Barbara)

Groningen

22

Gräper, F.W.J.H.N. (Floris)

Groningen

23

Sipma, J.J. (Jochum)

Leek

24

Eisema, M.H. (Maarten)

Haren Gn

25

Dieudonné, S.L. (Susanne)

Zuidhorn

26

Sontohartono, V.L. (Vincent)

Groningen

27

van der Werff, N.M. (Nico)

Groningen

28

Tiemersma, J.J. (Jellie)

Groningen

29

Buist, A.K. (Alexander)

Groningen

30

Ietswaart, T. (Thomas)

Groningen

31

Bonnet, A.J.M. (Annelie)

Marum

32

Gräper, S.J.G.Q. (Stan)

Groningen

33

Lo-A-Njoe, J.S.R. (Jim)

Groningen

34

Brouwers, M.J. (Marjan)

Groningen

35

van 't Land, R.H.R. (Rogier)

Aduard

36

van Suchtelen van de Haare, R.W.G. (Remco)

Stadskanaal

37

Boven, M.A. (Magda)

Winschoten

38

Martinez Doubiani, M.K. (Maria)

Groningen

39

Winter, J.M. (Koos)

Leek

40

Pals, K. (Klaas)

Stadskanaal

41

Huininga-Hatzmann, C.F. (Pien)

Haren Gn

42

van Doesen-Dijkstra, K.W. (Koosje)

Groningen

43

Meyling, J.A. (Jacomine)

Middelstum

44

Schroor, T. (Ton)

Aduard

45

Smeets, P.H.J. (Petra)

Haren Gn

46

Davelaar, H.G. (Henriëtte)

Oostwold

47

Benjamins, B.N. (Berndt)

Groningen

48

Diertens-Wagner, A.E. (Antje)

Groningen

49

Gerrits, P.J.H.M. (Peter)

Kiel-Windeweer

50

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur)

Groningen

Naar de website van D66(externe link)

10. PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Kesteren, A.J.M. (Ton) (m)

Groningen

2

Blaauw, R.B. (Reinder) (m)

Groningen

3

Rep, R.J.H.H. (Robert) (m)

Ter Apel

4

van Dooren, A.C. (Arthur) (m)

Nieuwe Pekela

5

Ram, D. (Dennis) (m)

Groningen

6

van der Horst, J.C. (Jesse) (m)

Niekerk

7

Hulshof, G. (Gea) (v)

Oude Pekela

8

Akloe, D.D. (Dharmendra) (m)

Groningen

9

Meuken, F.A. (Fenna) (v)

Groningen

10

Venema, H. (Henk) (m)

Finsterwolde

Naar de website van PVV(externe link)

11. Partij voor het Noorden

Nr

Naam

Woonplaats

1

Zwart, A. (Dries) (m)

Appingedam

2

van der Werff, H.J. (Harmien) (v)

Oosterwijtwerd

3

ten Hoove, J.H. (Johan) (m)

Groningen

4

Uitham, J.A. (Jan Alix) (m)

Thesinge

5

Zeqiri, R. (Resmije) (v)

Groningen

6

Hekert, M.A. (Matthijs) (m)

Groningen

7

Slijfer-Brouwer, M.T.J. (Margriet) (v)

Winschoten

8

Jansma, K. (Kornelis) (m)

Tolbert

9

de Wal, J.M. (Janet) (v)

Midwolda

10

Kobus, W. (Wolter) (m)

Groningen

11

Bernabela, E.E. (Evelien) (v)

Groningen

12

Walters, J. (John) (m)

Winschoten

13

Nanninga, H. (Koos) (m)

Groningen

14

Kalse, M.M.W. (Mark) (m)

Winschoten

15

Kruizinga, J. (Jur) (m)

Wedde

16

van der Laan, L.E.J. (Leendert) (m)

Groningen

17

van der Werff, G.R. (Gerrit) (m)

Oosterwijtwerd

18

Suurling, A. (Anneke) (v)

Scheemda

19

Oosterhaven, J. (Jan) (m)

Groningen

20

van der Veen, G.A. (Gert) (m)

Winschoten

21

Poker, J.H. (Henk) (m)

Niekerk

22

de Koning, M.G. (Rien) (m)

Haren Gn

Naar de website van Partij voor het Noorden(externe link)

12. Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kolthof, M. (Meint) (m)

Groningen

2

ten Hoeve, S.D. (Stijntje Dina) (v)

Groningen

3

van Dijk, I.A.S. (Inge-Astrid) (v)

Groningen

4

Visser, M. (Marije) (v)

Groningen

5

de Boer, W. (Willem) (m)

Groningen

6

Dussel-Wijnalda, L. (Linda) (v)

Garmerwolde

7

Gerritsen, K.W. (Kaspar) (m)

Groningen

8

Larkens, E. (Edward) (m)

Doezum

9

Meelker, P.J.M. (Petra) (v)

Kropswolde

10

Kroezen, S. (Sigrid) (v)

Groningen

11

Mauer, M. (Marine) (v)

Groningen

12

Hekkema, B. (Bart) (m)

Groningen

13

Bosma, J. (Janette) (v)

Groningen

14

van Zoelen, T. (Terence) (m)

Groningen

15

Pechler, W.I. (Wesley) (m)

Groningen

16

van Burken, M.M.E.A. (Mireille) (v)

Groningen

17

de Wrede, K. (Kirsten) (v)

Groningen

18

Voerman, J.C. (Ankie) (v)

Nieuwe Pekela

Naar de website van Partij voor de Dieren(externe link)

13. 50 PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Ottens, J. (Jan) (m)

Delfzijl

2

Veeze, C.E. (Chris) (m)

Leek

3

Kuiper-Bosker, E. (Liny) (v)

Winschoten

4

van Leeuwen, K.H. (Alex) (m)

Hoogezand

5

Bakker, C.J. (Chris) (m)

Uithuizen

6

Hamersma, K. (Klaas) (m)

Hoogezand

7

Brouwer, M.G. (Marjo) (m)

Farmsum

8

Mertowidjojo, E.T. (Etna) (v)

Delfzijl

9

Becherer, H. (Hans) (m)

Veendam

10

de Vries, K.H. (Kor) (m)

Hoogezand

11

Greuter, A.J. (Hans) (m)

Leek

12

Hoving, A. (Arnold) (m)

Delfzijl

13

Wiggers, G. (Garry) (m)

Leek

14

van der Veen, J.W. (Jan Willem) (m)

Assen

15

Lennaerts, T. (Theo) (m)

Leek

Naar de website van 50 PLUS(externe link)

14. BBB

Nr

Naam

Woonplaats

1

Moes, G. (Gouke)

Den Ham

2

van Marum, E. (Eddie)

Niekerk

3

Nieboer, H. (Harm)

Winschoten

4

Muilwijk-Wieringa, W.Z. (Willy)

Ten Post

5

Wiegmans, S.F.A. (Bas)

Sappemeer

6

Marquart Scholtz, H.A. (Henk)

Haren Gn

7

Schipper, K. (Kor)

Groningen

8

ten Rae, J.W. (Willem)

Zuidbroek

9

Adriaans-Bouman, G.N. (Ineke)

Nieuw Beerta

10

Drenth, A. (Anne-Martijn)

Lucaswolde

11

Smelt, F.E. (Erik)

Delfzijl

12

Bosman, M.E. (Mariët)

Sappemeer

13

Wenneger, L.H.G. (Leo)

Groningen

14

Scheeringa, M.O. (Mark)

Niekerk

15

de Jong, K.W. (Klaas Willem)

Oldekerk

16

Duijvestijn, A.M. (Rianne)

Overschild

17

Kiewiet, K.J. (Klaas)

Leek

18

Meijer, J.C. (Carel)

Groningen

19

Hoving, G.W.K. (Gea)

Schildwolde

20

Peters, W.J.J. (Wim)

Bedum

21

Roelofs, G.W.J. (Gerwin)

Vlagtwedde

22

Schepel, B. (Bea)

Noordbroek

23

Hoff, H. (Harry)

Marum

24

Bruins, G. (Gertjan)

Noordbroek

25

van Dijken-Bos, M.E. (Marian)

Kolham

26

Wortelboer, H.G. (Henk)

Sellingen

27

van de Ven-Scheepens, E.W.J.M. (Ellen)

Vlagtwedde

28

Berg, M.J. (Martin)

Kolham

29

Bos-Wu, M. (Marieke)

Zuidbroek

30

Senneker, H. (Henk)

Kloosterburen

31

Rave-Oortwijn, N. (Natasja)

Nieuwe Pekela

Naar de website van BBB(externe link)

15. Belang van Nederland (BVNL)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pestman, R.J.E. (Robert) (m)

Groningen

2

Oetomo, A.D. (Danilo) (m)

Groningen

3

ten Have, T.M. (Tim) (m)

Groningen

4

Boomsma, J. (Jan) (m)

Groningen

5

Possel, G.M. (Ina) (v)

Winschoten

6

Tuinman, F.A.R. (Ferdi) (m)

Groningen

7

Bos, M. (Mark) (m)

Assen

8

van der Veen, J.J. (Johan) (m)

Groningen

9

Bos, W.J.G. (Wim) (m)

Uithuizen

10

Klooster, H.M. (Henny) (v)

Appingedam

11

Wich, S. (Sonny) (m)

Meedhuizen

Naar de website van Belang van Nederland(externe link)

16. Volt

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hilberdink, J.J. (Jan Jacob)

Groningen

2

Reinink, L. (Laura)

Groningen

3

Klootwijk, J.M. (Jesse)

Groningen

4

Hartvelt, R. (Robbie)

Vlagtwedde

5

Tiel, N.L. (Nico)

Groningen

6

Holtslag, T. (Trinet)

Groningen

Naar de website van Volt(externe link)

17. Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hartog, J. (Jan) (m)

Niekerk

2

Wubs, H.J. (Hans) (m)

Onstwedde

3

Roseboom, H.W. (Henk) (m)

Bedum

4

van der Spek, K.P. (Klarens) (m)

Houwerzijl

5

van Rijssel, C. (Kees) (m)

Blijham

6

van den Noort, M. (Marco) (m)

Zuidhorn

7

Volders, W.N. (Willemyn) (v)

Groningen

8

Meijer-Volders, E.G.M. (Evelien) (v)

Nieuwe Pekela

9

Voorwinden, F. (Feike) (m)

Veendam

10

Grashuis, A.R. (Aldert) (m)

Warffum

11

Dijksterhuis, P. (Pijke) (m)

Groningen

12

Drint, J. (Jurrien) (m)

Schildwolde

13

Kleefman-Benschop, N.H. (Hennie) (v)

Houwerzijl

14

Stelma, K.B. (Kor) (m)

Visvliet

15

van Maastricht, T.F.R. (Ruth) (v)

Groningen

16

Huiting, M.H. (Marvin) (m)

Stadskanaal

17

Mekelenkamp, B.E.G. (Bernard) (m)

Oostwold

18

Sneep, M.A. (Michiel) (m)

Bedum

19

Heres, L. (Lourens) (m)

Marum

20

de Leeuw, N.F.L. (Nico) (m)

Oude Pekela

21

Gunnink, H.G. (Hilbert) (m)

Ten Boer

Naar de website van Staatkundig Gereformeerde Partij(externe link)

18. JEZUS LEEFT

Nr

Naam

Woonplaats

1

Scotto di Minico, J.

Musselkanaal

Naar de website van JEZUS LEEFT(externe link)

19. JA21

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Scherpenzeel, F.A. (Floor) (v)

Groningen

2

Koetje, J.M. (Jan Martin) (m)

Heiligerlee

3

van der Sloot, B.M.T. (Bram) (m)

Winschoten

4

van der Wijk, R. (Robin) (m)

Groningen

5

Camies, F.M. (Finn) (m)

Groningen

6

Waitz, J.W.A. (Jan-Willem) (m)

Leek

7

van Koningsveld, J.T. (Job) (m)

Groningen

Naar de website van JA21(externe link)

Gesproken kandidatenlijsten