Kandidatenlijsten voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Westerkwartier op woensdag 16 maart 2022

Digitale kandidatenlijst in gesproken vorm

Kandidatenlijsten voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Westerkwartier op woensdag 16 maart 2022

VZ Westerkwartier

  1. van der Velde, Y. (Ytsen) (m), Opende
  2. de Vries, J. (Johan) (m), Leek
  3. van Putten, C.E. (Cynthia) (v), Lucaswolde
  4. Koopmans, O.S.M. (Onno) (m), Grijpskerk
  5. Kiekebeld-van der Knaap, F.S. (Frantina) (v), Niekerk
  6. Lamberst, R. (Richard) (m), Leek
  7. Beute, H.J. (Harm) (m), Grootegast
  8. de Jong, G. (Geert) (m), Opende
  9. Rook, H. (Harry) (m), Zuidhorn
  10. Veenstra, J.A. (Jenne) (m), Zevenhuizen
  11. van Dellen, G.G. (Gert) (m), Lutjegast
  12. Meinders, A. (Arjen) (m), Zuidhorn
  13. Knollema, L.M. (Luc) (m), Leek
  14. van der Velde, K.B.B. (Kylian) (m), Leek
  15. Apoll, K. (Kees) (m), Grootegast
  16. Groenveld, B. (Berend) (m), Niezijl
  17. Fokkinga, L.H. (Lourens) (m), Marum
  18. de Haan, H. (Hilly) (v), Grootegast
  19. Scheeringa, M.O. (Mark) (m), Niekerk
  20. Koenes, H. (Henk) (m), Zevenhuizen
  21. Borger, R.A.H. (Abbe) (m), Niezijl
  22. Wijnalda-Westerhof, A.A. (Anneke) (v), Marum
  23. Bootsma, S.J. (Sible) (m), Zuidhorn
  24. Rootinck, B.J.G. (Boudewijn) (m), Oldekerk
  25. Hazenberg, B. (Bianca) (v), Doezum
  26. Komrij, M.H. (Martin) (m), Lutjegast
  27. Bakker-Keizer, M. (Mirjam) (v), Visvliet
  28. Kits-van der Veen, W.T. (Willy) (v), Kornhorn
  29. Kuilman, J. (Johan) (m), Aduard
  30. Westerhof, E. (Eije) (m), Niekerk
  31. van Nijen, R.H. (Ruud) (m), Leek
  32. Scheeringa, H.O. (Hemke) (m), Niekerk
  33. Hazenberg, A.J. (Anne Jan) (m), Opende
  34. Pettinga, C.R. (Cor) (m), Feerwerd
  35. van der Veen, T.P. (Thea) (v), Opende
  36. Akker, A.J. (Albert Jan) (m), Oldehove
  37. Klunder, J.H. (Jan) (m), Zuidhorn
  38. Drenth, A. (Anne-Martijn) (m), Lucaswolde
  39. Broekema, R.C. (Reinier Christiaan) (m), Opende
  40. van der Mei, G.G. (Greetje) (v), Opende
  41. Meier, K.T. (Koen) (m), Zuidhorn
  42. van Galen, A. (Arthur) (m), De Wilp
  43. Luinge-Bron, A. (Antje) (v), Zevenhuizen
  44. Kuperus, H.A. (Annelice) (v), Sebaldeburen
  45. Dijkstra-Jacobi, G.S. (Geertje) (v), Grijpskerk

2 ChristenUnie

  1. Siegers, K.P. (Koos) (m), Oostwold
  2. Steenbergen, A. (Alex) (m), Zuidhorn
  3. Havinga-Rook, A.H. (Arina) (v), Briltil
  4. Dijkstra-Helmholt, J.M.L. (Jacquelien) (v), Niezijl
  5. Niemeijer, W.K. (Wybe) (m), Leek
  6. Hoving, J. (Jeroen) (m), Grootegast
  7. Janssen, G.P. (Gerrit) (m), Tolbert
  8. Hildering, H. (Henk) (m), Grijpskerk
  9. van Assen, M. (Mark) (m), Grootegast
  10. Hoogers, D.J. (Dick) (m), Zuidhorn
  11. van der Krieke, J.J.C. (Han) (m), Zuidhorn
  12. Bergsma, H.H. (Halbe) (m), Noordhorn
  13. de Goede, J. (Joop) (m), Tolbert
  14. Sikkema, J.K. (Jan) (m), Kornhorn
  15. Koop-Cazemier, E.J. (Eveline) (v), Zuidhorn
  16. Faber-Baars, M.C.J. (Marianne) (v), Tolbert
  17. Sikkema, J.M. (Johan) (m), Aduard
  18. van de Kamp, P.K. (Pieter Kars) (m), Grijpskerk
  19. Hofman, M.T. (Mennard) (m), Noordhorn
  20. Bos, J.A. (Koos) (m), Oldehove
  21. Jongsma, F. (Frank) (m), Marum
  22. Lok, J.M. (Jan) (m), Leek
  23. Oosterhuis, M.J. (Mark) (m), Enumatil
  24. Schipper, H. (Hans) (m), Zuidhorn
  25. Holsappel, P.H. (Peter) (m), Niebert
  26. Cornelisse, G. (Gerrit) (m), Marum
  27. Nederveen, H. (Bert) (m), Kommerzijl
     

3 CDA

  1. Veenstra, G. (Geertje) (v), Den Horn
  2. Gjaltema-van der Laan, R.J. (Reinette) (v), Marum
  3. Star, J.K. (Jacob Klaas) (m), Aduard
  4. Boog, M.H. (Martin) (m), Visvliet
  5. Jansma, A.A. (Annejet) (v), Grijpskerk
  6. Slotema, J.W.P. (Jan Willem) (m), Leek
  7. Sijbrandij, Y. (Ymte) (m), Aduard
  8. Voogd, F.J. (Foppe) (m), Ezinge
  9. Nieuwland, T.T. (Tjipke) (m), Marum
  10. de Haan-Luimstra, T. (Tity) (v), Tolbert
  11. Schimmel-Galama, W.T. (Wieke) (v), Den Ham
  12. Douma, S. (Siebrand) (m), Lutjegast
  13. Sels, V.R. (Victor) (m), Marum
  14. de Wit, T. (Theun) (m), Visvliet
  15. Tel, T.J. (Theo) (m), Leek
  16. Been, R.A. (Richard) (m), Zuidhorn
  17. Delemarre, H.J. (Harry) (m), Leek
  18. van der Til, P.A. (Piet) (m), Tolbert
  19. Visser-Stienstra, D.T. (Derkje) (v), Lucaswolde
  20. Bouma, M. (Meindert) (m), Tolbert
  21. Boekema, B. (Boeke) (m), Marum
  22. van der Tuin-Kuipers, L. (Lea) (v), Kornhorn

4 GROENLINKS

  1. KleinJan-Uneken, A.B. (Annemiek) (v), Aduard
  2. Klok, E. (Emil) (m), Niekerk
  3. van der Hoek, K.W. (Klaas Wybo) (m), Grijpskerk
  4. Bennink, N.A. (Natasja) (v), Ezinge
  5. Bleeksma, M. (Milena) (v), Niezijl
  6. Feitsma, A.J. (Aart Jan) (m), Leek
  7. Zielstra, J. (Johan) (m), Tolbert
  8. Wondergem, J.E. (Anna) (v), Zuidhorn
  9. van der Leij, D. (Douwe) (m), Oldehove
  10. van den Broek, H.C.M. (Heleen) (v), Noordhorn
  11. Ploeg-Quartel, J. (Joke) (v), Tolbert
  12. Blankenspoor, H.C. (Ineke) (v), Garnwerd
  13. Houwer, A.J. (Albert) (m), Tolbert
  14. Wiglema, E.E. (Evelyn) (v), Niekerk
  15. Geboers, B.J.M. (Bas) (m), Zuidhorn
  16. Renkema, G. (Garmt) (m), Niebert
  17. Tjabringa, H. (Hillie) (v), Grijpskerk
  18. de Heer, H.G. (Herman) (m), Enumatil
  19. Albers, C.J. (Casper) (m), Zuidhorn
  20. Diepeveen, M. (Marleen) (v), Briltil
  21. Remmers, A.J.W. (Anton) (m), Boerakker
  22. Rosier, C.J. (Kees) (m), Leek
  23. Depenbrock-Wijma, L.A. (Lutske) (v), Opende
  24. Kunst, B.H. (Ben) (m), Zuidhorn
  25. Hof, H. (Hiltje) (v), Oostwold
  26. Gelderman, A.W. (Albert) (m), Zuidhorn
  27. van Reijswoud, H. (Hans) (m), Garnwerd
  28. Pellenbarg, M.H. (Michiel) (m), Zuidhorn
  29. van Wijk, A. (Arie) (m), Aduard
  30. Warmelink, H.G. (Han) (m), Feerwerd
  31. Bakker, H.A. (Henk) (m), Briltil
     

5 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

  1. de Wit, S. (Sandra) (v), Tolbert
  2. Veenstra, M.F. (Mark) (m), Zuidhorn
  3. Eeken-Hermans, M.J.G. (Myra) (v), Grootegast
  4. Bekkering, C.V.J. (Joachim) (m), Niekerk
  5. Cox, N.J.C.H. (Nicole) (v), Lutjegast
  6. Koenders, J.T. (Hans) (m), Marum
  7. Bergsma-de Lange, H. (Henrica) (v), Marum
  8. Kiesbrink, T. (Tieme) (m), Marum
  9. Vos, J. (Jan) (m), Marum
  10. Veenstra, P.F. (Pieter) (m), Zuidhorn
  11. Buiter, R. (Ralf) (m), Marum
  12. Zeilemaker, H. (Hettie) (v), Lucaswolde
  13. van der Goot, R.W. (René) (m), Visvliet
  14. Weerd, M.W.S. (Martin) (m), Tolbert
  15. Faber-van Brug, E.P. (Liesje) (v), Garnwerd
  16. Eskes, J.B. (Joost) (m), Tolbert
  17. Bosma, R.S. (Roelof) (m), Grijpskerk
  18. Dijkhuis, J.L. (Janneke) (v), Zuidhorn
  19. Broersma, F. (Frank) (m), Den Horn
  20. Grit, F.A.P. (Paula) (v), De Wilp
  21. van der Schaaf, M. (Machiel) (m), Briltil
  22. Boersma-van Dijk, F.M. (Froukje) (v), Zuidhorn
  23. Drewes, J.R. (Jan) (m), Pieterzijl
  24. Dijkstra-Scholte, F. (Vonnie) (v), Opende
  25. Jansma, M. (Minko) (m), Zuidhorn
  26. Zuidhof, H.G. (Henk) (m), Ezinge
  27. Vogt, A. (Anne) (m), Midwolde
  28. van der Veen, A. (Bé) (m), Leek
  29. Meuleman, J.G.E. (Han) (m), Saaksum
  30. Fleer-Niks, T.J. (Trija) (v), Sebaldeburen 
  31. de Jong, J.J. (Jan) (m), Leek
  32. Koole, E.H. (Elmer) (m), Nuis
  33. van der Laan, A. (Anne) (m), Leek
  34. Steen, J. (Johan) (m), Feerwerd
  35. Oomkes, J. (Jan) (m), Aduard
  36. de Jong, S. (Siepie) (v), Tolbert

6 VVD

  1. van der Laan, J.R. (Jan) (m), Lettelbert
  2. Hartman-Togtema, O.G. (Olga) (v), Zevenhuizen
  3. Betten, J. (Jeroen) (m), Zevenhuizen
  4. Mostert, M. (Matthias) (m), Zuidhorn
  5. Deventer-van Dellen, I. (Ina) (v), Boerakker
  6. Frankes, M. (Meine) (m), Niekerk
  7. van der Sluis, H. (Harmke) (v), Tolbert
  8. Noorda-Russchen, S.M. (Sylvia) (v), Marum
  9. de Weijs, R.J. (Rolf) (m), Garnwerd
  10. Bijlsma, H.J.E. (Hannah) (v), Zuidhorn
  11. Koppenol-Kramer, M.P. (Marian) (v), Marum
  12. Planken, J. (Jeroen) (m), Aduard
  13. Hulshoff, R.J. (Remmelt) (m), Marum
  14. Bakker, J. (Jan) (m), Niekerk
  15. Roffel, J. (Marcel) (m), Niebert
  16. Noorda, M. (Max) (m), Marum
  17. de Vries, E.T. (Eise Tonnis) (m), Niekerk
  18. Matthezing, S.H. (Sander) (m), Leek
  19. Boomsma, P.R. (Peter) (m), Niezijl
  20. Jager, H.J. (Hjalmar) (m), Grootegast
  21. Hulshoff, H.L. (Henk) (m), Marum
  22. van Zanten, R.J.M. (Robert) (m), Zuidhorn
  23. Tuil, A.P. (André) (m), Leek
  24. Knottnerus-Cammans, C.H.J. (Cheyenne) (v), Marum
  25. Tonckens, J.S. (Jan) (m), Zuidhorn
  26. Hulshoff-Oost, J. (Janny) (v), Marum
  27. Gorter, M. (Mattheus) (m), Oldekerk

7 Sterk Westerkwartier

  1. Stomphorst, H. (Harry) (m), Marum
  2. Laan, A. (Anneke) (v), Leek
  3. Bloem, A.G. (Arnold) (m), Marum
  4. de Vink, R.M. (René) (m), Opende
  5. Kiesbrink, R. (Rudie) (m), Zevenhuizen
  6. Buiter, A. (Aljo) (m), Zuidhorn
  7. Overgaauw, J.M.I. (Job) (m), Tolbert
  8. Jansma, K. (Kornelis) (m), Tolbert
  9. van der Veen, B. (Bart) (m), Marum
  10. van Werven, G.A. (Gert) (m), Opende
  11. Aalders, J.A.T. (Jan) (m), Marum
  12. van der Meer, A. (Atsje) (v), Grijpskerk
  13. Schutte, C.F. (Cees) (m), Noordhorn
  14. Aalders, L.R.A. (Linda) (v), Leek
  15. Bloem, I.L. (Ilke) (v), Marum
  16. van der Meer, D. (Donald) (m), Grijpskerk
  17. Velde, S.J. (Sita) (v), Leek
  18. van Werven, K.A.M. (Klaske) (v), Noordwijk
  19. Veenstra, J.F. (Janna) (v), Oldekerk
  20. Stomphorst, L.E. (Lotte) (v), Marum
  21. Nicolai, M. (Mark) (m), Marum
  22. Berends, C. (Chantal) (v), Niebert
  23. Vermeulen, R. (Richard) (m), Leek

8 D66

  1. van 't Land, R.H.R. (Rogier), Aduard
  2. Boersma, D.I. (Denny), Tolbert
  3. Bonnet, A.J.M. (Annelie), Marum
  4. Sipma, J.J. (Jochum), Leek
  5. Schiphuis, H.A.N. (Han), Noordhorn
  6. Lander, C.W.M. (Ron), Niebert
  7. Meijer, C.I. (Carst Ivo), Grootegast
  8. de Weijs-Krol, J.G.A. (Janny), Garnwerd

9    50PLUS

  1. Veeze, C.E. (Chris) (m), Leek
  2. Greuter, A.J. (Hans) (m), Leek
  3. Lennaerts, T. (Theo) (m), Leek
  4. Schukking-Dekker, M. (Mary) (v), Leek
  5. Schukking, L.A.A. (Bert) (m), Leek
  6. Greuter-Brinkman, M.A.M. (Martha) (v), Leek
  7. Wiggers, G. (Garry) (m), Leek